قسمت چهارم؛ نگاهی به تیم مدیریت محصول دیجی‌کالا در پادکست دیتکت

از تمام پادگیر‌ها می توانید شنونده دیتکت باشید

دیجی‌کالا شرکت بزرگی است که بین افراد و بخش‌های مختلف آن وابستگی‌های زیادی وجود دارد. این وابستگی‌ها در بیشتر مواقع می‌تواند روی زمان‌بندی‌های انجام‌شده برای ارائه خدمت یا محصول جدید به کاربران، تاثیر بگذارد. وظیفه اصلی تیم محصول دیجی‌کالا این است که بتوانند به بهترین شکل ممکن تمام افراد، بخش‌های مختلف، توسعه محصول و خدمت جدید را در یک راستا قرار دهند تا در نهایت، شرکت را به اهداف نهایی و چشم‌انداز خود، نزدیک کنند. البته اگر تیم محصول بخواهد شغل خود را برای نزدیکان و خانواده خود توضیح دهند، با یک چالش بزرگ روبه‌رو خواهند بود.

زمانی که می‌خواهیم در مورد یک موضوع اطلاعاتی کسب کنیم، قطعا اولین بار به سراغ گوگل می‌رویم. اما اولین نتایج گوگل معمولا چند مقاله کلی و تعدادی تعریف کلیشه‌ای از آن موضوع به ما می‌دهد. احتمالا بسیاری از شما این سوال را بارها جستجو کرده‌اید، ولی هنوز هم نمی‌دانید که مدیر محصول کیست و چه مسئولیت‌هایی دارد. باتوجه‌به اینکه تیم محصول دیجی‌کالا هم با این چالش روبه‌روست و شاید هنوز هم نتوانسته‌اند شغل خود را توضیح دهند، تصمیم گرفتیم تا در این قسمت از پادکست دیتکت با زبان ساده از وظایف و مسئولیت‌های این تیم صحبت کنیم.

این قسمت از پادکست دیتکت، اولین قسمت از موضوعات مرتبط با تیم مدیریت محصول دیجی‌کالا است که به بررسی ساختار این تیم، نحوه شکل‌گیری و همچنین فعالیت‌های این تیم اختصاص دارد. در این قسمت پای صحبت ندا گلشن معاون محصول دیجی‌کالا، آتنا مکتوبیان مدیرمحصول مرکز پردازش و همین‌طور ابوالفضل جعفرزاده‌پور مدیرمحصول ارشد دیجی‌کالا نشستیم.

اپیزود‌های دیگر

تیم فرانت‌اند دیجی کالا از گذشته تا حال

اپیزود 13

تیم فرانت‌اند دیجی کالا از گذشته تا حال

شنیدن این اپیزود
دیزاین سیستم در دیجی‌کالا

اپیزود 12

دیزاین سیستم در دیجی‌کالا

شنیدن این اپیزود
پادکست تیم موبایل دیجی کالا

اپیزود 11

قسمت یازدهم؛ تیم موبایل دیجی‌کالا از شکل‌گیری، دانش و تجربه

شنیدن این اپیزود
قسمت دهم پادکست دیتکت تیم اتوماسیون دیجیکالا

اپیزود 10

قسمت دهم؛ ‌همه‌چیز درباره تیم اتوماسیون دیجی‌کالا

شنیدن این اپیزود
قسمت نهم پادکست دیتکت تیم هوش مصنوعی و کلان داده دیجیکالا

اپیزود 9

قسمت نهم؛ ساختار تیم و فعالیت‌های تیم کلان داده و هوش مصنوعی

شنیدن این اپیزود

اپیزود 8

قسمت هشتم؛ ساختار تیم دیزاین دیجی‌کالا و نحوه تشکیل این تیم

شنیدن این اپیزود

در دیتکت از چه چیزی حرف بزنیم؟

پیشنهاد شما برای موضوع‌های بعدی دیتکت